„Oblicza miłości” – Odcinek 166: Tadeo trafia do szpitala

W 166. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Irene i Natalia dowiadują się o nawrocie choroby Tadea. Emisja 13 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Doktor Riestra uświadamia Irene, że nastąpił nawrót choroby Tadea, zaś pacjent dobrze o tym wiedział. Brigitte godzi się z ojcem. Paul obiecuje jej swoją pomoc. Irene przekazuje córce wiadomość o nawrocie białaczki u Tadea po przeszczepie szpiku. Tadeo wyznaje Natalii, że pogodził się już ze swoim losem i jest wdzięczy, że dane mu było ją odnaleźć oraz że pragnie spędzić ostatnie dni swojego życia w szczęściu. Diego dowiaduje się, że Tadeo jest nieuleczalnie chory. Eleazar jest zazdrosny o Paula. Ten wykorzystuje to na swoją korzyść. Vicente budzi się zdezorientowany i myli Diega z Rodrigiem. Diego odkrywa, że jego brat okrada rodzinną firmę oraz podaje dziadkowi lekarstwa skutkujące szkodliwym dla jego zdrowia działaniem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.