„Oblicza miłości” – Odcinek 162: Vicente pragnie przebaczenia Natalii

W 162. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Tadeo pisze list pożegnalny do Irene i Natalii. Emisja 7 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Eleazar jest zły na Carmen o to, że spotkała się z Paulem i nie zgadza się wysłuchać jej wyjaśnień. Z pomocą lekarza psychiatry Rodrigo planuje przypisać dziadkowi chorobę umysłową, żeby pozbawić go praw. Paul wyjaśnia Eleazarowi, że nie ma zbyt wiele do zaoferowania Carmen. Vicente zdradza Rosie, że boi się o własne życie. Po zakończeniu prac nad obrazem Natalii i Irene, Tadeo zasiada do napisania pożegnalnego listu. Brigitte i Paul planują skłócić Eleazara z Carmen. Rodrigo odkrywa, że Tiburcio może się ruszać. Vicente prosi Irene, żeby nie zostawiała go samego oraz wyznaje, że chciałby pewnego dnia otrzymać przebaczenie od Natalii.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.