„Oblicza miłości” – Odcinek 160: Vicente odzyskuje przytomność

W 160. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Tadeo jest zły na Irene. Vicente budzi się ze śpiączki i wzywa Irene. Emisja 5 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Diego planuje zachwycić Natalię tańcem z przygotowaną przez siebie choreografią. Ona odtrąca go i przypomina, że jest dziewczyną Andrésa. Tadeo staje się nerwowy i agresywny po tym, jak dowiedział się, że Irene go nie kocha. Diego spotyka się z Simoną. Tadeo umawia się na wizytę z lekarzem, który zaleca wykonanie dodatkowych badań. Irene odwiedza ojca w szpitalu. Przebywający ma intensywnej terapii mężczyzna odzyskuje przytomność w trakcie jej wizyty. Po przebudzeniu zwraca się do Irene jej imieniem. Eleazar i Carmen sprzeczają się z powodu Paula. Alonso szuka sposobu na wyleczenie Tiburcia. Eleazar wpada do niego z niezapowiedzianą wizytą, by powiedzieć mu, że pokłócił się z Carmen z powodu Paula.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.