„Oblicza miłości” – Odcinek 159: Brigitte ubliża Eleazarowi

W 159. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Andrés ogłasza publicznie, że Natalia jest jego dziewczyną. Emisja 4 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Abdul i Mali biorą ślub. Po uroczystości odbywa się wesele, na które przybywają także Brigitte i Paul. Carmen przedstawia Eleazara jako swojego narzeczonego. Tadeo nie może wziąć udziału w celebracji z powodu problemów zdrowotnych. Andrés wykorzystuje okazję, że w jednym miejscu zebrali się wszyscy bliscy Natalii, by oficjalnie ogłosić, że są parą. Irene nie jest zadowolona z decyzji córki, albowiem uważa, że nie kocha ona Andrésa. Przy pierwszej okazji prosi ją, żeby nie popełniała tego samego błędu, co ona z Tadeem. Tadeo przypadkiem słyszy te słowa i jest mu przykro. Eleazar i Lupita podają Paulowi kawę, po której chłopak dostaje rozwolnienia. Brigitte dowiaduje się o tym, wpada w złość i naskakuje na Eleazara.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.