„Oblicza miłości” – Odcinek 158: Carmen i Eleazar zostają parą

W 158. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Rodrigo podejmuje próbę zabicia dziadka. Carmen wraca do Eleazara. Emisja 1 lipca o godz. 15:05 w TV Puls.

Brigitte znajduje sposób na zbliżenie się do ojca. Mężczyzna odtrąca ją, albowiem nie jest przygotowany na spotkanie z córką. Eleazar i Carmen wybierają się na spacer po Xochimilco. Natalia i Lupita widzą, jak się całują. Rodrigo zakrada się do sali, w której leży jego dziadek i próbuje go zabić poprzez odcięcie dopływu tlenu. Kiedy włącza się alarm, do sali wbiega Natalia, zmuszając Rodriga do wycofania się. Abdul i Paolo dowiadują się, że Eleazar i Carmen są parą. Diego dziękuje Natalii, że uprzedziła go o incydencie z Rodrigiem, gdyż podejrzewa, że jego brat mógłby pokusić się o zabicie dziadka. Rosa donosi policji o tym, że Rodrigo dopuścił się kradzieży. Morales dowiaduje się, że Rodrigo odkrył ją na szperaniu w dowodach ów oszustwa i namawia ją, żeby nie wystawiała się na niepotrzebne ryzyko. Ona idzie za jego radą i rezygnuje także z pracy. Rodrigo uważa jej decyzję za słuszną i cieszy się na myśl, że wkrótce stanie na czele rodzinnej firmy.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.