„Oblicza miłości” – Odcinek 129: Diego odkrywa oszustwo Rodriga

W 129. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia i Diego wracają do siebie. Irene zwierza się Alonsowi. Emisja 19 maja o godz. 15:05 w TV Puls.

Vicente informuje Diega o problemach z zamówionymi maszynami. Jaiba próbuje sprzedać swój interes Odilonowi. Natalia i Diego wracają do stolicy i kierują się do siedziby firmy Caprico. Vicente jest rozgniewany na Natalię i nie ukrywa tego. Kiedy Diego zaczyna wypytywać o szczegóły problemu z maszynami, Rodrigo oznajmia mu, że wszystkim się zajął i jest zbędny. Carmen nie jest zadowolona z faktu, że Natalia wróciła do Diega. Alonso dzwoni do Irene. Ona opowiada mu o złym stanie Tadea oraz strachu przed powrotem do nałogu. Diego odkrywa, że jego brat oszukał firmę i nabył używane maszyny.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.