„Niewinna intryga” – Odcinek 93

Clemente oskarża Leonidasa o przekupstwo w kwestii sfałszowania wyników testów laboratoryjnych. Simona ma wyrzuty sumienia i namawia Blancę do ucieczki.

Clemente oskarża Leonidasa o przekupstwo w kwestii sfałszowania wyników testów laboratoryjnych. Simona ma wyrzuty sumienia i namawia Blancę do ucieczki. Rafael i Estrada pomagają Blance uciec przed Ivanem i jego ludźmi. Komisarz Cruz oznajmia Adriano, że dzięki zeznaniom Clemente został oczyszczony z zarzutów.

Adriano opuszcza mury więzienia i spotyka się z Blancą. Ona opowiada mu swój plan wtrącenia Raquel do więzienia. Raquel nawiązuje kontakt z Juanitą, prawą ręką Ivana. Adriano obiecuje Valentinie, że wkrótce ją oswobodzi. Blanca przedziera się do posiadłości Montenegro i słyszy jak Iván mówi Raquel, że wynajął płatnego zabójcę, aby ją wyeliminować.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 15 stycznia o godz. 6:50 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lisette Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.