„Niewinna intryga” – Odcinek 84

Blanca trafia do tego samego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Valentina. Cristóbal mówi Raquel, że niepokoi się o Marianę i

Blanca trafia do tego samego szpitala psychiatrycznego, w którym przebywa Valentina. Cristóbal mówi Raquel, że niepokoi się o Marianę i jej problemy z mafią. Blanca jest przerażona złym stanem zdrowia Valentiny. Raquel ma pretensje do Ivana o to, że naraził życie jej syna i wnuczki.

Eduardo pokazuje Karinie list, jaki otrzymał od Blanki. Chce mieć pewność, czy nie został sfałszowany. Raquel czyni wyrzuty Marianie, że wmieszała Cristóbala i Sofíę w swoje problemy. Mariana proponuje jej, aby wspólnie oszukały Ivana. Karina zapewnia Eduardo, że list nie został napisany przez Blancę.

W szpitalu Blanca jest faszerowana silnymi, odurzającymi lekami. Ramón oświadcza się Catalinie i prosi, żeby wzięła rozwód z Cristobalem. Raquel odwiedza Blancę w szpitalu, aby życzyć jej tego samego finału, jaki spotkał Valentinę.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 31 grudnia o godz. 6:55 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lisette Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.