„Burza” – Odcinek 84

Blas jest pod wrażeniem efektów rehabilitacji szefa. Ernesto oświadcza mu, że jest gotów na wszystko dla swojego syna. Mercedes ubolewa,

Blas jest pod wrażeniem efektów rehabilitacji szefa. Ernesto oświadcza mu, że jest gotów na wszystko dla swojego syna. Mercedes ubolewa, że musiała zastawić swój nocny klub. Beatriz prosi córkę, by nie osądzała biologicznej matki. Magdalena wychodzi z odwyku. Valentín, który zostaje jej sponsorem, prosi, by dzwoniła w razie kryzysu. Damián odwiedza synka. Zastraszona Conuselo wmawia mu, że Esthercita jest wspaniałą matką.

Hernán informuje Marinę, że musi zakończyć współpracę z Mercedes i jej przetwórnią z powodów problemów finansowych. Marina proponuje mu, że odda mu swoje udziały i w ten sposób będzie miał większy pakiet, ale żeby nie porzucał Mercedes w potrzebie. José uprzedza Damiána, że walka z Esthercitą może być ciężka. Na początku każe mu zarejestrować dziecko pod swoim nazwiskiem. W urzędzie cywilnym Fulgencia nie zgadza się, by wnuk nosił nazywał się jak jego największy wróg.

Robles przyjeżdża do Mercedes. Wyjaśnia zszokowanej kobiecie, że sfingował swoją śmierć, by doprowadzić śledztwo do końca. Prosi, by powiedziała mu wszystko, co wie na temat Ernesta Contrerasa. Blas zostaje zatrzymany jako wspólnik Ernesta. Esthercita wpada w szał, widząc Marinę ze swoim synkiem. Rzuca się na nią z rękami. Marina broni się. Przeprasza Damiána za użycie przemocy i wychodzi. Kapitan idzie za ukochaną. Marina proponuje Damiánowi, by zamieszkali razem i przeczekali okres jego rozwodu.

Emisja 7 stycznia o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.