Mariana składa wizytę Victorii, żeby zapytać ją o to, dlaczego zależy jej na nagraniu, a przy okazji sprowokować ją i dokuczyć z powodu rozstania z Eduardo. Catalina mówi Cristóbalowi, że podjęła decyzję o anulowaniu ślubu. Podczas kolejnej spowiedzi Jorge wyznaje księdzu, że jego zdaniem zabójczynią ojca Camilo jest jego matka, Raquel.

Eduardo pyta Victorię czy jest z Adriano dlatego, żeby pomóc mu odnaleźć jego potomka. Victoria odpowiada, że tak. Raquel proponuje Rafaelowi, żeby udawał syna Adriano. Eduardo chce się zaangażować w pomoc Adriano. Jest przekonany, że w ten sposób zakończy się wojna pomiędzy nim a Raquel. Zwraca się do Leónida z prośbą, aby wyjawił mi imię syna Adriano.

Rafael prosi Titę, żeby pomogła mu oszukać Ferrera. Eduardo znajduje hasło do sejfu i mówi o tym Blance.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 24 października o godz. 7:15 w TVN7

“Niewinna intryga” (La impostora), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Carlos Villegas; Występują: Christian Bach, Sebastián Zurita, Lissete Morelos, Manuel Landeta, Begoña Narváez, Jonathan Islas, Mauricio Henao; Strona: www.novela.pl/niewinna-intryga.


2 KOMENTARZE

  1. Przegapiłam moment a nie moge obejrzeć powtórki. Czy było pokazane jak Raquel każe Rafaelowi wywabić Blanke aby pojechała po ojca Camilo? Bo na końcu jest jak oboje sie cieszą że Blanka i ksiądz nie żyje.Przecież Rafael nie zabiłby księdza?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.