Robles jest zdziwiony, zastając Fulgencio i Hernána w domu Nereo. Nie ma wątpliwości, że mężczyźni zamieszani są w handel żywym towarem. Obiecuje, że jeśli tak jest, znajdzie dowody. Hernán postanawia zająć się komendantem, a Fulgencio zleca usunięcie Damiána. Muñeca znajduje Magdalenę w złym stanie. Zazdrosny Hernán wdaje się w bójkę z Damiánem. Fulgencio grozi właścicielowi jachtów, od którego Damián wynajął łódź – zabije jego dzieci, jeśli nie zezna, że widział Fabré z materiałami wybuchowymi.

Robles informuje Mercedes, że jest prawie pewny, że Fulgencio i Hernán są mózgami organizacji zajmującej się handlem żywym towarem. Hernán zawiadamia Ernesta o kłopotach w miasteczku. Hector informuje Mercedes, że Muñeca każe jej jechać i ratować życie Magdaleny. Marina jest zazdrosna o Candy. Ukochany uspokaja ją, że są jedynie przyjaciółmi.

Mercedes odnajduje córkę. Magdalena traci przytomność w jej ramionach. Policja zatrzymuje Damiána. Fulgencio oskarża go o zabicie Esthercity. José podejmuje się obrony Fabré. Obiecuje Marinie, że sprawa szybko wyjaśni się i Damián wyjdzie na wolność. Eusebia zapewnią Marinę i Rebecę, że Esthercita żyje.

Emisja 24 października o godz. 17:00 w TV 4

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.