“Niewinna intryga” – Zwiastun

Zwiastun nowej telenoweli “Niewinna intryga” z Christian Bach, Lisette Morelos i Sebastianem Zuritą w rolach głównych. Emisja od 1 września

Zwiastun nowej telenoweli “Niewinna intryga” z Christian Bach, Lisette Morelos i Sebastianem Zuritą w rolach głównych. Emisja od 1 września w TVN 7. Więcej informacji na stronie novela.pl/niewinna-intryga.

[tabs tab1=”Zwiastuny”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”17033″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Zgadzam się w 100% z powyżyszymi opiniami , Niewinna intryga , bije na głowę ,,Burzę ” juz komentowałam niejednokrotnie, rola W. Lewiego jest tak ckliwa że pewnie jemu samemu robiło się niedobrze jak to kręcił , wogóle to nie ma tam nic ciekawego .Natomiast w Niewinnej intrydze każdy ogcinek jest interesujący , akcja ma pełno nieoczekiwanych zwrotów i gra aktorów też na poziomie .No może młody S. Zurita troszkę jeszcze musi podszkolić aktorstwo , ale jego partnerka Lisette Morelos świetnie gra i oczywiśćie Manuel Landetta .

  2. Kiedy zobaczyłam zwiastun myślałam,że to będzie telenowela o bogatych i pięknych. Jednak teraz oglądam ją namiętnie każdego wieczora,a w południe ”Sekret”-obie równie genialne. ”Burzy” nie skomentuje…

  3. Już po pierwszym odcinku. Znakomita telenowela. Powaliła wszystkie -” Burzę” i “Sekret”. Z pewnością obejrzę ją do końca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.