„Na przekór losowi” – Odcinek 62: Prawda w oczy kole

W 62. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín zostaje zatrzymany przez policję. Emisja 23 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín ubliża Sergiowi. Wytyka mu, że odsunął matkę od córki, która ledwo uszła z życiem po próbie samobójczej. Wypomina mu także, że nigdy nie dbał o rodzinę ani o nieślubnego syna. Mężczyźni rzucają się sobie do gardeł. Julieta przerywa ich bójkę strzałem ostrzegawczym i grozi wezwaniem policji. Sergio zabiera jej pistolet i mierzy z niego do rywala.

Toro ostrzega Quique, że gdy następnym razem kogoś okradnie, nie przyjdzie mu z pomocą. Lucas oświadcza Mercedes, że zadba o to, by Sergio zapłacił za wszystkie krzywdy, które wyrządził jego matce i jemu. Martín zostaje zatrzymany przez policję. Julieta wypytuje Sergia o jego nieślubnego syna. Luna i Sofía zawierają przyjacielski pakt.

Lucas zjawia się w kancelarii Moisesa, aby prosić Jorge o poprowadzenie jego sprawy o uznanie ojcostwa. Alicia wprowadza się do Fedory. Carlota dowiaduje się, że do stowarzyszenia psychologów wpłynęło zawiadomienie o jej nieetycznym zachowaniu. Sergio zauważa zniknięcie swojej prestiżowej nagrody dziennikarskiej. Nie domyśla się, że Eva zabrała ją, aby oddać pod zastaw. Podejrzewa, że to sprawka Alicii i pragnie się na niej odegrać, dokuczając Martínowi. Martín zostaje zamknięty w celi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.