„Na przekór losowi” – Odcinek 50: W obronie kobiety

W 50. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Gonzalo z narażeniem życia broni Fedory przed Samuelem. Emisja 7 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín zwierza się Mabel ze swoich rozterek miłosnych, gdy niespodziewanie w restauracji pojawiają się Alicia i Fedora. Mężczyzna przedstawia im Mabe jako swoją nową szefową. Yuri wychodzi przywitać inspektora Gutierreza i Mujicę. Dowiaduje się, że jej dom będzie pod stałym nadzorem patrolu policyjnego.

Cholo uważa, że jego obecność w domu Yuri może wpędzić ją w kłopoty. Ona uświadamia go, że jeśli zostanie schwytany, czeka go dożywocie albo śmierć. Postanawia trzymać go w ukryciu tak długo, aż nie znajdzie prawdziwego zabójcy Simona Guerry.

Detektyw Robles oczekuje zapłaty od Evy. Jest zbulwersowany, gdy kobieta oznajmia, że nie ma pieniędzy i wygania go z domu. Ostrzega, że wróci po swoje. Lucas pobiera próbkę swojej śliny do badania DNA. Yuri przedstawia Cholowi plan domu.

Julieta oświadcza Mabe, że jest gotowa na kolejny krok, którym jest poślubienie Sergia. Facundo dzwoni do Juliety, aby odwołać reportaż. Muja odkrywa, że Quique został zidentyfikowany przez świadka jako sprawca napadu na bank. Dzieli się swoim odkryciem z Toro. Samuel znęca się nad Fedorą. Gonzalo staje w jej obronie. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Pada strzał.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.