„Na przekór losowi” – Odcinek 31: Rewanż

W 31. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio usuwa Alicię z fundacji, żeby się na niej odegrać. Emisja 8 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio ma pretensje do Martína, że zamiast stawić się do pracy włóczył się z jego żoną. Fedorze nie udaje się uciec przed mężem. Samuel znęcą się nad kobietą, aby zmusić ją do wycofania zawiadomienia. Yuri urządza scenę, gdy strażnicy zakładu karnego nie chcą jej wpuścić na widzenie z Choldo. Dowiaduje się, że adwokat chłopaka zabronił im spotkań.

Alicia przypomina mężowi, że dzięki Martínowi sprowadziła córkę bezpiecznie do domu. Martín wyjaśnia Diablowi, że Alicia nie jest kaprysem i darzy ją szczerą miłością. Yuri dowiaduje się, że to jej były narzeczony zakazał jej spotkań z Cholem.

Policja puka do drzwi Juliety, aby poinformować ją, że będzie odpowiadała przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Karina nie aprobuje związku Martína z Alicią ze względu na różnicę wieku. Cholo czuje się oszukany przez Yuri. Wypomina jej przez telefon, że obiecała mu pomóc w odzyskaniu wolności. Sergio zjawia się w fundacji, aby powiedzieć Lucasowi, że może zwolnić Alicię z funkcji dyrektorki. Lucas z przyjemnością wykonuje jego polecenie. Grozi Alicii, że wezwie policję, jeśli nie opuści siedziby fundacji z własnej woli.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.