„Na przekór losowi” – Odcinek 29: Ucieczka

W 29. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Miranda ucieka z domu. Emisja 6 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Culebra śledzi Mirandę i wsiada za nią do autobusu. Yuri znajduje liścik napisany przez siostrę, w którym prosi o dokarmianie rybki. Domyśla się, że Miranda uciekła z domu. Moises odwiedza Chola w zakładzie karnym. Nakazuje mu zapomnieć raz na zawsze o Yuri. Wścieka się, gdy chłopak odmawia i grozi, że załatwi mu dożywocie.

Sergio proponuje kochance, aby zamieszkali razem. Julieta zgadza się, lecz stawia jeden warunek – musi rozgłosić wszem i wobec, że są parą. Nie chce dłużej uchodzić za jego kochankę. Gonzalo cieszy się, że Yuri zrezygnowała ze ślubu. Mówi jej, że popełniłaby życiowy błąd, gdyby wyszła za mąż za Moisesa.

Moises wyjawia Mujice swoje pragnienie pogrążanie Cholo. Culebra i Miranda docierają do Tijuany. Chłopak zabiera ją do hotelu, gdzie próbują wynegocjować zniżkę na pokój. Sergio naśmiewa się z Martína, gdy ten nie zjawia się w pracy. Eva zawiadamia Sergia o ucieczce Mirandy. Wspomina mu także, że Alicia poszła szukać córki w towarzystwie jakiegoś mężczyzny. Nie potrafi mu powiedzieć, jak ma na imię.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.