„Siła serca” – Odcinek 46: Dowód zdrady

W 46. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela dostaje spreparowany dowód zdrady Juana Marcosa. Emisja 6 lutego 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Porucznik Flórez ratuje życie Luisowi. Samantha nie chce widzieć się z Willym, chociaż on bardzo nalega. Juan Marcos proponuje Samancie pracę. Miałaby czuwać nad bezpieczeństwem Emmy. Pablo tymczasem miałby zostać jego ochroniarzem. Gloria objaśnia Ángeli i Juanowi Marcosowi nowy plan schwytania Luisa. Nie podejrzewają, że kobieta zastawiła na nich pułapkę. Darío proponuje Ofelii wspólną podróż do Szkocji, żeby poznać syna.

Juan Marcos wpada w sidła Glorii. Luis wysyła mu anonimową wiadomość. Vicente odmawia udzielenia pomocy Fernandzie. Ángela proponuje Samancie wykonanie testu DNA, który rozwieje wątpliwości na temat ich pokrewieństwa. Willy odkrywa, że Bernardo zastawił pułapkę na Cecilię. Ángela otrzymuje anonimową wiadomość oraz nagranie na którym Juan Marcos uprawia seks z Glorią. Willy zwraca się z pretensjami do ojca. Popycha go, a ten upadając, uderza głową o stół.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.