„Na przekór losowi” – Odcinek 24: Jednak rozwód

W 24. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia zamierza wystąpić o rozwód. Emisja 30 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia mówi mężowi, że go przejrzała i nie da się dłużej zwodzić. Odtąd Sergio ma zakaz zbliżania się do niej i do ich domu. Zdemaskowanie męża okazuje się dla kobiety znacznie bardziej bolesne niż przypuszczała. Zapłakana dzwoni do Martína i prosi o spotkanie. Musi wyrzucić z siebie negatywne emocje. Julieta także postanawia dać nauczkę Sergiowi i wyprasza kochanka z pokoju. Martín przyjeżdża po Alicię, a ona wysiada z samochodu, żeby go przytulić.

Lorena wyznaje Gonzalowi, że boi się w nim zakochać. Mabe wybucha śmiechem na wieść, że Alicia i Julieta utemperowały Sergia. Alicia planuje wystąpić o rozwód. Dochodzi do wniosku, że zbyt długo sama się oszukiwała i powinna była zrobić to od razu po odkryciu zdrady męża. Martín popiera jej decyzję. Uważa, że ma prawo ułożyć sobie życie z mężczyzną, który naprawdę ją pokocha.

Lucas szantażuje Sergia – grozi wyjawieniem Alicii, że jest jego synem, jeśli nie usunie ją z fundacji. Alicia oznajmia dzieciom, że zdecydowała się na rozwód.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.