„Siła serca” – Odcinek 41: Zakładnik

W 41. odcinku telenoweli „Siła serca”: Luis porywa Juana Marcosa. Emisja 30 stycznia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Juan Marcos wyjaśnia Ángeli, że Gloria pracuje dla policji i przejęła sprawę inspektora Marshalla. Samantha słyszy, jak Bernardo pyta Ofielię, czy ojcem jej syna jest Darío. Samantha mówi Willy’emu, że całe życie karmiono ją kłamstwami i podejrzewa, że informacja o śmierci jej syna także jest nieprawdziwa. Willy pociesza ją i obiecuje, że udowodni jej swoją miłość.

Juan Marcos i Gloria jadą do biura Fernandy i zastają ją z Luisem. Luis bierze Fernandę za zakładniczkę i grozi, że ją zabije, jeśli nie puszczą go wolno. Następnie porywa Juana Marcosa. Ángela spieszy mu na ratunek. Bernardo zatrudnia Cecilię, aby zastawić pułapkę na Willy’ego. Luisowi udaje się zgubić policję, która ruszyła za nim w pościg. Fernanda obawia się, że Luis zechce skrzywdzić Juana Marcosa. Porywa Violetę, aby szantażować kochanka.

Juan Marcos odzyskuje wolność. Prosi Glorię, żeby bacznie przyglądała się poczynaniom Fernandy. Fernanda odwozi Violetę do domu. Obie są świadkami pocałunku Juana Marcosa z Ángelą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.