„Na przekór losowi” – Odcinek 2: Gorzka prawda

W 2. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Alicia odkrywa, że mąż zdradzał ją od trzech lat. Emisja 29 grudnia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+.

Sergio jest zaskoczony obecnością Alicii w domu Juliety. Próbuje ją zatrzymać, ale ona wybiega zapłakana, wsiada do samochodu i cudem unika kolejnej stłuczki. Moisés powierza Yuri sprawę Cholo. Mabe krytykuje Julietę za pułapkę, jaką zastawiła na Sergia i jego żonę. Martín dowiaduje się od Kariny, że policja zatrzymała domniemanego zabójcę jego brata. Alicia pokazuje mężowi anonimowe wiadomości. Sergio tłumaczy się, że Julieta zemściła się na nim za to, że zagroził jej usunięciem z programu. Matka radzi Juliecie, żeby wybaczyła mężowi zdradę dla dobra rodziny.

Sergio jest wściekły na Julietę, że doniosła jego żonie o ich romansie. Alicia wyznaje Fedorze i Rebece, że mąż ją zdradził. Fedora pociesza przyjaciółkę i insynuuje, że może być to jedynie przelotny romans. Yuri zostaje adwokatką Cholo. Chłopak przedstawia jej swoją wersję wydarzeń. Złości się, gdy ona mu nie wierzy.

Sergio opowiada Fabianowi o tym, jak został przyłapany na zdradzie. Oświadcza, że nie zrezygnuje z rodziny na rzecz kochanki. Gonzalo wyznaje Suso, że studiuje medycynę, aby zadowolić ojca. Yuri dochodzi do wniosku, że Cholo jest niewinny. Moisés radzi jej zweryfikować historię swojego klienta zanim całkowicie mu zaufa. Alicia zjawia się w siedzibie telewizji, aby porozmawiać z Julietą. Chiquis uprzedza ją o wizycie żony Sergia. Julieta broni przed Alicią swojej miłości do Sergia. Na dowód łączącego ich uczucia pokazuje Alicii otrzymane prezenty oraz wspomina ich wspólne podróże. Alicia jest w szoku, gdy słyszy, że romans kochanków trwa już od trzech lat.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.