„Miłość po grób” – Odcinek 43: Zaufanie

W 43. odcinku telenoweli „Miłość po grób”: Lucía nie wierzy, że autorem wiadomości od Leona jest Jacobo. Emisja w środę 24 lutego 2021 na kanale Novelas+

Patsy zadaje Lucíi niewygodne pytania na temat jej przeszłości. Udaje zaskoczoną, że León zwrócił uwagę na kobietę bez wykształcenia. Lucía uprzedza natrętną kobietę, że będzie musiała przywyknąć do jej towarzystwa, jeśli chce, żeby ją mąż został prezydentem. Sánchez przeprasza Lucíę za zachowanie żony. Ona oświadcza, że poprze jego kandydaturę, jeśli będzie trzymał żonę z dala od niej. Renata chwali się Keili, że Guillermo ją pocałował.

Alacrán rozkazuje swojemu człowiekowi odnaleźć Lupitę i dostarczyć mu dowód, że nie żyje. Johnny odradza Lucíi wdawanie się w kłótnię z kandydatem na prezydenta. Ona odpowiada, że nie będzie tolerowała zgryźliwych komentarzy jego żony. Sánchez nakazuje żonie traktować Lucíę z szacunkiem. Wyjaśnia jej, że potrzebuje wsparcia firmy Carvajal. Lucía i Jonny otrzymują kolejną wiadomość od Leona. Johnny domyśla się, że jego autorem jest Jacobo. Nakazuje Lucíi zwolnić szofera.

Mugre porywa Panchita, żeby wyciągnąć od niego informacje na temat Lupity. Alcarán wpada w złość, gdy dowiaduje się, że Mugre wypuścił Panchita. Mężczyzna wyjaśnia, że Panchito nie chciał mu nic zdradzić, dlatego zwrócił mu wolność, aby sam doprowadził go do Lupity.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grobTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.