„Z miłości do dziecka” – Odcinek 22: Akt desperacji

W 22. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gina nie może się pogodzić z utratą Pedra. Emisja w środę 3 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Domingo źle się czuje po wypiciu dwóch piw. Pedro tłumaczy to przygnębieniem po stracie pracy. Koleżanka Ester sugeruje, że przyczyną może być spadek glukozy. Agustín wyznaje miłość Ginie, jednak zostaje odtrącony. Dziewczyna nie przyjmuje do wiadomości, że między nimi do czegoś doszło, albowiem wciąż ma nadzieję na odzyskanie Pedra. Ernesto upiera się przy pozostaniu z rodziną Houston. Elena nie zgadza się z nim. Zasięga porady psychologa.

Gina szuka sposobu na odzyskanie Pedra. Pedro sprzedaje samochód i znajduje nową pracę. Nelson wypłaca Domingowi odprawę. Po odejściu Dominga i Pedra warsztat Nelsona zaczyna podupadać. Samuel oświadcza Rosie, że nie wróci do niej. Samuel i Gabriela odkrywają, że nie Andrea wyjechała w podróż. Gina namawia ojca, żeby zatrudnił Pedra ponownie, ale on nie chce się zgodzić. Dziewczyna próbuje odebrać sobie życie. Nelson znajduje nieprzytomną córkę leżącą na łóżku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.