fot. Televisa

Juan Jaime rozmawia z Esther i dziećmi o problemach finansowych ich rodziny. Proponuje rozwiązać je dwoma ślubami: Saula z Lucíą i Davida z Maripaz. Esther nie zgadza się na ślub Davida. Juan Jaime uważa, by to idealna okazja, aby ukrócić plotki o odmiennej orientacji seksualnej ich syna. Lucrecia zgadza się wydać córki za mąż. Sądzi, że w ten sposób zobowiąże Juana Jaimego do udzielenia im pomocy.

Carlota pyta Lucíę o jej uczucia do Saúla. Dziewczyna przyznaje, że zakochała się tylko raz, w Ivanie, gdy ten uganiał się za jej siostrą. Maripaz wychodzi za mąż za Davida. Anthony oznajmia Ivanowi, że za tydzień wyruszą do Meksyku. Przypomina mu, że wymierzenie sprawiedliwości nie oznacza zemsty. Iván odpowiada, że wpierw pragnie odnaleźć syna, a dopiero później zajmie się tymi, którzy wyrządzili krzywdę jemu i jego matce.

David nie spełnia powinności małżeńskich podczas nocy poślubnej z Maripaz. Wyznaje żonie, że miał nadzieję, że ślub rozwiąże jego problemy, ale się pomylił. Przy okazji daje upust swojej złości na ojca, który zabronił mu szukać pomocy w Meksyku i rozniósł plotkę, że jest homoseksualistą. Maripaz przyznaje rację teściowi.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.