„Macocha” – Odcinek 3: Marcia wraca do Meksyku

W 3. odcinku telenoweli „Macocha”: Marcia dowiaduje się, że dzieci uważają ją za zmarłą. Emisja 13 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Lucrecia zarzuca Pauli, że wykorzystuje Estebana i radzi jej, żeby z nim zerwała. Florencia wypytuje Estebana o jego związek z Paulą. Iñaki podsuwa Marcii myśl, że to mąż wrobił ją w morderstwo. Florencia wyznaje Estebanowi, że od zawsze była w nim zakochana i wyszła za mąż za Bruna tylko po to, by być blisko niego.

Marcia próbuje się dowiedzieć, co jeszcze wydarzyło się tragicznej nocy, w której zginął Nicolás. Służąca wyjawia jej, że jeden ze świadków został potrącony przez samochód miesiąc po morderstwie. Bruno mówi Florencii, że słyszał, jak wyznaje miłość Estebanowi. Uprzedza ją, że nie dostanie rozwodu. Esteban planuje wydać przyjęcie, by ogłosić swoje zaręczyny z Paulą. Paula wspomina mu, że Lucrecia nie aprobuje ich decyzji o ślubie.

Omar radzi Hugowi, żeby dał szansę przyszłej macosze. Álvaro szantażuje Paulę. Grozi ujawnieniem nagrania z ich intymnych spotkań, jeśli nie otrzyma pieniędzy. Lucrecia mówi Hugowi i Lucii, że tylko oni mogą przekonać ojca do wycofania się ze ślubu z Paulą. Ojciec José radzi Estebanowi, żeby powiedział dzieciom prawdę o ich matce, zanim poślubi kolejną kobietę. Esteban odmawia, bo wciąż ma wątpliwości, czy Lucía jest jego biologiczną córką.

Marcia żegna się z Iñakim i wyrusza do Meksyku. Pierwszą osobą, którą odwiedza po przyjeździe jest ojciec José. Florencia ostrzega Estebana, że jeśli poślubi Paulę, jego dzieci poznają prawdę o swojej matce. Marcia wyznaje ojcu José, że została niesłusznie skazana oraz że pragnie zobaczyć się z dziećmi. Duchowny uprzedza ją, że dzieci uważają ją za zmarłą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.