„Macocha” – Odcinek 2: Marcia odzyskuje wolność

W 2. odcinku telenoweli „Macocha”: Esteban prosi Paulę o rękę. Marcia opuszcza więzienie. Emisja 12 marca 2024 o godz. 15.00 i 22.00 w Novelas+.

Hugo wścieka się na ojca, gdy przyłapuje go na pocałunku z Paulą. Marcia jest o krok od wyjścia na wolność. Musi jedynie dopełnić kilku formalności przez adwokata. Lucía, Rafael i Hugo nie akceptują związku ojca z Paulą. Lucrecia radzi Estebanowi przemyśleć swoją decyzję. Marcia obiecuje Albie, że pomoże jej odzyskać wolność. Inés odradza Estebanowi zabieranie Pauli na rodzinną uroczystość dedykowaną ich matce. Obecność kobiety pogorszyłaby jego relacje z dziećmi.

Esteban oświadcza się Pauli. Marcia tymczasem wspomina ślub z Estebanem. Paula zrywa z Alvarem, żeby związać się z Estabenem. Marcia opuszcza zakład karny. Prosi Iñakiego, by zawiózł ją do hotelu, w którym zabito Nicolasa. Bruno i Donato prowadzą nielegalne interesy. Lucía wytyka Estebanowi, że zaniedbuje dzieci przez nową narzeczoną. Marcia szuka informacji o swoich dzieciach w Internecie. Iñaki uprzedza ją, że Esteban mógł się ponownie ożenić.

Esteban oznajmia dzieciom, że wspólnie z Paulą planują ślub. Marcia wyznaje Iñakiemu, że rodzina Estebana nigdy jej nie zaakceptowała i podejrzewa, że ktoś z bliskich jej męża jest prawdziwym zabójcą Nicolasa. Álvaro szantażuje Paulę – żąda pieniędzy w zamian za dotrzymanie dyskrecji o ich romansie. Florencia dowiaduje się od Inés, że Esteban zaręczył się z Paulą Ferrer, siostrzenicą Emilii. Marcia wraca do hotelu, w którym zginął Nicolás i odkrywa, w jaki sposób doszło do morderstwa.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Macocha” na stronie www.novela.pl/macochaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.