„Królowa serc” – Odcinek 128 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 128

novela.pl 12 czerwca 2015 2
„Królowa serc” – Odcinek 128

Alicia potwierdza wersję Estefaníi, lecz Nicolás im nie wierzy. Isidro błaga Víctora, żeby powiedział mu, co zrobił z Connie. Tymczasem w laboratorium porwana kobieta odzyskuje przytomność, ale niczego nie pamięta. Reina przysięga Nicolasowi, że nie zrobiła krzywdy Estefaníi i pokazuje mu fotografie, jakie dostała od niej w prezencie.

Isidro zwraca się do Nicolasa z prośbą o pomoc w odnalezieniu Connie. Mówi mu o tajnym laboratorium Víctora, w którym ten produkuje niebezpieczny narkotyk wywołujący amnezję – ten, sam, który podano Reinie. Estefanía i Alicia zastanawiają się nad sposobem zabicia Reiny. Susana zwraca się do Víctora z żądaniem informacji o Connie. By się jej pozbyć, straszy ją, że zabije Juanjo. Connie udaje się opuścić laboratorium, lecz nie na długo. Kobieta wpada pod samochód Víctora, a ten zabiera ją z powrotem do swojej kryjówki.

Jackie otrzymuje telefon z ośrodka adopcyjnego z potwierdzeniem, że ona i Lázaro zostali prawnymi opiekunami Agathy. Smith ostrzega Estefaníę, że nie pozwoli na jej niegodziwości. Crstian prosi Octavio, żeby wykorzystał swoje kontakty i pomógł w poszukiwaniach Connie. Isidro wyznaje Nicolasowi, że Víctor nie prowadzi laboratorium sam, lecz asystuje mu Mauro Montalván.

Emisja 19 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

2 komentarze »

  1. erta 13 czerwca 2015 o 21:48 - Reply

    Dzięki Bogu te gówno się już kończy..obejrzałam 3 odcinki i powiem szczerze że tego żałuje…

    • Nica 15 czerwca 2015 o 23:30 - Reply

      Jak kto lubi.Mi się na przykład bardzo ta Telka podobała i nadal podoba! No ale każdy ma swoje zdanie.! I nie trzeba od razu wyzywać Telki !

Komentarze »


X