„Za głosem serca” – Odcinek 5

Policja przesłuchuje Dimitro w sprawie śmierci Gamboy. Graciela zeznaje, że towarzyszyła synowi podczas wizyty w domu zmarłego, by wyjaśnić kwestię

Policja przesłuchuje Dimitro w sprawie śmierci Gamboy. Graciela zeznaje, że towarzyszyła synowi podczas wizyty w domu zmarłego, by wyjaśnić kwestię zaciągniętego przez chłopaka długu. Także Alejandro zostaje poproszony o udzielnie odpowiedzi na kilka pytań policjantów. José Luis błaga Montserrat, żeby nie zwlekali dłużej z ucieczką. Ona namawia go, żeby wpierw rozmówił się z jej ojcem.

Nadia pragnie mieć dziecko z Pedro, lecz on odmawia. Juventino przekonuje Maríę, by nie przestała zabiegać o miłość Alejandro. Ona podąża za jego radą, wsiada na konia i wyrusza do Agua Azul na spotkanie z ukochanym. Niestety, w trakcie jazdy spada z konia. Dimitrio nakazuje José Luisowi trzymać się z dala od jego siostry. Alejandro kupuje ziemie Montserrat. Ona zaś oddaje wszystkie pieniądze ze sprzedaży kochankowi. Nadia mówi Montserrat o tym, że w miasteczku plotkują już o jej romansie z José Luisem oraz łączą jego imię z zabójstwem Gamboy.

Montserrat oczekuje przybycia José Luisa. Jest zawiedziona, gdy zamiast niego, ponownie spotyka w progu domu Alejandro. Lauro zaprasza go na kawę, podczas gdy Monsterrat wychodzi na spotkanie z José Luisem. Graciela przyłapuje córkę na pocałunku z kapralem. Rozkazuje mężczyźnie zostawić jej córę w spokoju i zaciąga ją do domu, by udzielić reprymendy. Po powrocie Montserrat unika Alejandro. Graciela radzi jej zmienić nastawienie do gościa, który może wyciągnąć ich z kłopotów finansowych.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.