„Imperium kłamstw” – Odcinek 24: Prawdziwe szczęście

W 24. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Victoria zostaje wspólniczką Fabricia. Emisja 7 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Darío ostrzega Elisę, by z nim nie pogrywała, bo może stać się jej największym koszmarem. Marcelo wyjawia Leonardowi, że znalazł w gabinecie Eugenia faktury wystawione na miliony dolarów. Leonardo nabiera pewności, że Eugenio i Augusto byli wspólnikami. Marcelo dzieli się z Leonardem swoimi podejrzeniami – uważa, że to Eugenio zlecił zabicie Augusta.

Carmen zauważa guzek na ciele Fernandy i natychmiast jej o tym mówi. Elisa ma pretensje do Maríi José, że odwiedzała Daría w jego domu i nikomu o tym nie powiedziała. Leonardo uważa, że Marcelo został niesprawiedliwie skazany i jego sprawą powinien zająć się sąd. Marcelo jest gotowy zeznawać przeciwko Eugeniowi. Potrzebuje jednak ochrony, jeśli ma pomóc w schwytaniu bandy przemytników, którą steruje Eugenio. Victoria chce pomóc Fabriciowi w zdobyciu Elisy.

Leonardo ma dość patrzenia, jak Teresa znęca się nad Sarą. Sara tymczasem martwi się o Leonarda. Jest przekonana, że powinien się związać z Elisą, bo jest w niej szaleńczo zakochany. Mario dowiaduje się, że María José widziała się z matką Daría. Elisa mówi Fernandzie o zniknięciu Sonii. Fabricio ponownie podrywa Elisę. Ona zdaje się go ignorować i pragnie, by to Leonardo towarzyszył jej podczas inauguracji wystawy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstw



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.