„Imperium kłamstw” – Odcinek 2: Początek śledztwa

W 2. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Okoliczności śmierci Julii budzą wątpliwości Leonarda. Emisja 8 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Elisa prosi Leonarda, żeby udawał jej narzeczonego. Darío daje Elisie dwadzieścia cztery godziny na zwrócenie zabytków archeologicznych. Leonardo prosi Adrianę o pomoc w zdobyciu informacji o Elisie Cantú. Fernanda nie wierzy, że ojciec Elisy dopuścił się kradzieży. Leonardo jedzie do Ajusco, żeby zbadać sprawę śmierci Julii. Wpada na pewien trop. Tapia uważa, że Leonardo działa ze szkodą dla prowadzonego śledztwa w sprawie śmierci Julii i Augusta. Renata pyta doktora Ibañeza, czy może zostać matką. Lekarz odradza jej ciążę ze względu na jej stan zdrowia. Victoria tęskni za Elisą.

Śmierć Julii rodzi wiele pytań w głowie Leonarda. Mężczyzna wspomina matce o swoich podejrzeniach. Marcelo, mąż Renaty, podgląda Fernandę. Fernanda radzi Marcelowi poszukać innego zajęcia, gdyż firma Grupo Cantú jest na skraju bankructwa. José Luis uprzedza Leonarda, że Tapia posądza go o utrudnianie śledztwa. Leonardo wyjawia José Luisowi, że ktoś podrzucił ciało jego żony do samochodu, aby uzupozorować zabójstwo w afekcie. Victoria mówi Elisie, że nie powinny powierzać zarządzania firmą takiemu lekkoduchowi jak Marcelo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.