„Imperium kłamstw” – Odcinek 15: A jednak romans!

W 15. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa nabiera pewności, że jej ojciec miał romans z Julią. Emisja 25 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Victoria mówi Leonardowi i Elisie, że według Clary Julia była kochanką Augusta. Clara milczy przez wdzięczność wobec Victorii za to, że dała jej pracę. María José zarzuca Elisie, że dobrze wiedziała, co robi ich ojciec i go kryła. Nieves uważa, że Leonardo obwinia Julię o romans, by bez wyrzutów sumienia zaciągnąć Elisę do łóżka.

María José wysyła wiadomość do Daría. Pisze w niej, że za nim tęskni i pragnie go zobaczyć. Teresa czuje się niechciana w domu. Oznajmia Sarze, że postanowiła odejść. Fernanda mówi Sonii, że wie o jej romansie z Marcelo. Elisa informuje Eugenia i matkę, że Fabricio będzie pracował w ich firmie. Victoria tymczasem mówi Clarze, że odtąd ma pracować w biurze.

Justino przeżywa rozaczrowanie, gdy Clara wyjawia mu, że Julię faktycznie łączyło coś z Augustem. Darío przekonuje Maríę José, że Elisa ją okłamuje i naprawdę współpracowała z porywaczami oraz maczała palce w praniu pieniędzy. Eugenio wyznaje Victorii, że go pociąga i zapewnia, że nic nie czuje do Sonii. Elisa i Leonardo oglądają nagranie na którym widać, jak Julia i Augusto opuszczają razem hotel. Elisa nie ma wątpliwości, że byli kochankami.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.