„Imperium kłamstw” – Odcinek 13: Tęsknota

W 13. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: María José pojmuje, jak ważny stał się dla niej Darío. Emisja 23 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo i José Luis przybywają na ratunek Maríi José. Pedad zeznaje policji, że Darío ukrył Maríę José w jej domu, by ją chronić. Victoria chce zwolnić Fernandę z powodu braku zaufania. Eugenio więzi Daría. María José unika kontaktu z Elisą i chce się zobaczyć z matką.

Fernanda wyjawia Victorii, że Elisa i Leonardo udawali parę, aby ukryć przed nią prawdę o porwaniu Maríi José. María José mówi Gilbertowi, że nie widziała twarzy porywaczy. Fernanda uprzedza Elisę, że Victoria poznała prawdę. Nie ma jednak odwagi przyznać się, że sama jej o wszystkim powiedziała. María José i Victoria mają pretensje do Elisy. Eugenio pyta Elisę, czy posądza go o porwanie Maríi José.

María José tęskni za Darío. Elisa żali się Renacie, że María José jest na nią obrażona, choć nie wie dlaczego. Renata prosi Elisę, by mimo wszystko zadbała o ich siostrę i nie pozwoliła się zdominować matce. María José mówi Victorii, że została porwana z winy Augusta, który dopuścił się kradzieży cennych dzieł archeologicznych. Victoria zarzuca Elisie, że postąpiła egoistycznie, oszukując najbliższych i manipulując ich życiem. Elisa dziękuje Leonardowi za uratowanie życia jej siostrze i całuje go.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.