„Imperium kłamstw” – Odcinek 12: Na ratunek

W 12. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Eugenio rozkazuje swoim ludziom zabić Maríę José. Emisja 22 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Darío całuje Maríę José. Obiecuje jej, że zatroszczy się o nią, ale nie może z nią zostać. Musi ukryć się przed szefem, który na pewno zechce zabić go za zdradę. Niewiele brakuje, by Elisa nakryła Eugenia w mieszkaniu Fernandy. Leslie wyznaje Sarze, że nie chce wracać do szkoły po tym jak wszyscy zobaczyli nagranie na którym kocha się z Bryanem.

María José proponuje Daríowi, aby porzucił przeszłość i rozpoczął nowe życie razem z nią. Następnie idą do sypialni i oddają się sobie. Eugenio radzi Victorii, by miała na oku Elisę. Sugeruje, że Leonardo może wywierać na nią zły wpływ. Sonia odkrywa w rzeczach Eugenia faktury z galerii Elisy i dzieli się swoim odkryciem z Marcelo. Piedad prosi Daría, żeby zerwał kontakty z ojcem – Eugeniem – bo tylko narobi sobie kłopotów.

Darío i Elisa rozmaiają przez telefon. Elisa celowo przedłuża rozmowę, by prokurator mógł namierzyć, skąd dzwoni porywacz jej siostry. Eugenio wysyła dwoje ludzi do domu Piedad z poleceniem zabicia Maríi José. W tym samym czasie zjawia się tam ekipa Leonarda. Dochodzi do strzelaniny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.