“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 23: Nowa agentka wywiadu

W 23. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Laura włącza się do misji agencji wywiadu w Ceucie. Emisja 27 czerwca 2017 o godz. 22:15 w TVP 1 .

Agenci wywiadu sprawdzają telefony Khaleda i jego żony skradzione podczas zaaranżowanego przez policję napadu. Odkrywają, że mąż Fátimy kontaktował się z José Lamelą, bossem narkotykowym z Galicji, który próbuje stworzyć własną siatkę w Ceucie. Lamela współpracuje z Aleksiejem Serkinem, który miał dostarczyć Khaledowi materiał wybuchowy.

Miriam szantażuje swoją kuzynkę Leilę. Jeśli nie zapłaci jej 3 tys. euro, Faruq dowie się, że nie jest ojcem dziecka. Agenci z pomocą Frana namierzają magazyn w Tangerze z materiałami wybuchowymi dla terrorystów. Gdy czterech młodych dżihadystów wywozi z niego tajemnicze skrzynki, w ślad za nimi wyrusza agentka Laura Hidalgo. Morey zwraca Khaledowi zrabowane telefony, w których zamontowano podsłuch.

Materiały TVP / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), sezon 2, serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comment

  1. Myślałem że Khaled jest mądrzejszy i nawet gdyby Morey zwrócił telefony po tygodniu, od razu sprawdziłby czy nie ma w nich podsłuchu, a tu proszę…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.