„Dziedziczka” – Odcinek 63: Obsesyjna miłość Pedra

W 63. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro zakazuje braciom zbliżać się do Sary. Emisja 14 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara martwi się o matkę. Juan przekonuje ją, by nie traciła nadziei, że jej matka wkrótce wydobrzeje. Simón mówi Juanowi, że Pedro nie wywiązywał się z obowiązków wiceprezesa firmy oraz że powinien wiedzieć, co działo się z firmą Campo Verde. Pedro dowiaduje się o obietnicy, którą Aurora złożyła Juanowi. Bertha dowiaduje się, że Débora została otruta. Przypomina sobie o paragonie za wino, który znalazła w spodniach Prospera.

Sara mdleje. Juan chwyta ją w ramiona. Cornelio wspomina Prosperowi o swojej kłótni z Deborą. Sara nie chce mówić nikomu, że jest w ciąży i prosi Beatriz o zachowanie dyskrecji. Juan obiecuje Lucasowi, że nie pozwoli Pedrowi ich obrażać. Julieta żali się Alondrze, że została sama, odkąd Sara nie pozwoliła jej matce na dalszy pobyt na hacjendzie. Pedro ukrywa ważne dokumenty w swoim biurku. Sara odwiedza go, by podziękować mu za wsparcie oraz żeby powiedzieć, że odtąd będą musieli trzymać się na dystans.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.