„Dziedziczka” – Odcinek 38: Malwersacje

W 38. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro planuje wrobić Juana w kradzież. Emisja 10 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan prosi Sarę, żeby odeszła z firmy. Ona jednak nie zamierza spełniać jego życzenia. Débora rozkazuje pracownikom hacjendy zdjąć portret donii Cataliny, czym naraża się braciom Del Monte. Mateo przenosi nieprzytomną Julietę. Irma mówi Palomie, że ma młodsze rodzeństwo i chciałaby je jej przedstawić. Dante wmawia Sarze, że Juan jest kobieciarzem i nigdy nie będzie wierny jednej kobiecie oraz że wyrzucił ją z hacjendy, ponieważ zamierza pozbawić ją prawa do spadku.

Simón wyznaje Palomie, że pragnie podarować jej szczęście, gdyż jest miłością jego życia. Juan otrzymuje kolejny anonim z pogróżkami. Débora zleca sławnemu malarzowi wykonanie portretu, który zajmie miejsce portretu donii Cataliny. Pedro planuje przekręt – rozkazuje jednemu ze swoich ludzi wykonać kilka przelewów w imieniu Juana na niebotyczną kwotę pięciu milionów dolarów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.