Carlos prosi Fernandę o wybaczenie oraz namawia ją, by znów zostali parą. Ona proponuje mu jedynie przyjaźń i zasłania się koniecznością otoczenia ojca opieką. Pedro sugeruje Marissie, żeby rozwiodła się z mężem. Kobieta zwierza się, że czuje się złapana w pułapkę. Amelia uważa Ordoñeza za swojego przyjaciela, bo jako nieliczny jej nie osądza. Żali mu się, że ani ojciec ani siostra nie złożyli jej dotąd wizyty. Mariana postanawia zabić Amelię, żeby nie ograbiła jej ze spadku.

Luis dowiaduje się od Mariany o wypadku Amelii. Pedro obwinia go o nieszczęście, jakie spotkało jego żonę. Uważa, że nakarmił ją kłamstwami i zmówili się, żeby wysłać Fernandę do tubylczej osady w Oaxaca. Mariana podejmuję próbę zabicia Amelii przez uduszenie, ale pojawienie się pielęgniarki zmusza ją do wycofania się. Carlos zaleca Rosario więcej odpoczynku. Luis zmusza jednak kobietę do usługiwania mu i uskarża się na niesmaczne jedzenie. Mariana wmawia Amelii, że Fernando cierpi na rozdwojenie jaźni i teraz nie chce jej znać.

Leopoldo odkrywa, że Andrea została pobita przez swojego narzeczonego. Amelia odmawia rozmowy z córką i wyrzuca ją z pokoju. Pedro lamentuje nad postępowaniem żony. Luis grozi Rosario, że wyrzuci ją z pracy. Hernán oznajmia Fernandowi, że zatrudnił detektywów do odnalezienia jego córki i wnuczki. Luis wmawia Marissie, że kupił pierścionek dla nic nieznaczącej dla niego kobiety, która zatruwała mu życie. Ona nalega, by wyjawił jej imię swojej kochanki. Fernanda i Pedro przysięgają sobie, że zawsze będą sobie pomagać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.