Marissa domyśla się, że Luis kupił pierścionek dla swojej kochanki i zwraca się do niego z pretensjami. Pedro rozmawia z matką Rosaurą na temat konieczności powiadomienia Fernanda o wypadku Amelii. We dwoje zastanawiają się również, czy Amelia zdążyła powiedzieć Fernandzie prawdę na temat jej prawdziwego ojca. Pedro dochodzi do wniosku, że tak się nie stało, gdyż w przeciwnym razie żona napomknęłaby mu o tym.

Mariana przeraża matkę Rosaurę, gdy zasypuje ją pytaniami o to, czy Amelia i Fernanda zginęły w wypadku. Kobieta tłumaczy się, że emocje wzięły nad nią górę i nie potrafiła zachować rozwagi. Fernanda wyznaje Camili, że czuje, jakby została sierotą. Pedro idzie do domu teścia. Ponieważ jego nie ma, zostaje przyjęty przez Marianę. Szwagierka wprawia go w zdumienie, zaprzeczając jakoby spotkała się ostatnio z Amelią oraz miała przyjąć ją i Fernandę w rodzinnym domu. Uprzedza go również, że Fernando nie chce słyszeć ani o drugiej córce, ani o wnuczce.

Carlos uderza Luisa, gdy ten nazywa Marissę histeryczką. Mariana postanawia zataić przed ojcem i Blancą wizytę Pedra. Fernanda tymczasem zamierza ukryć przed Pedrem, że dowiedziała się, że nie łączą ich więzi krwi, albowiem mylnie zakłada, że jej ojciec o niczym nie wie. Marissa mówi Andrei i Isabeli, że odkryła romans Luisa. Luis policzkuje Andreę, gdy ta odmawia zwrócenia podarowanego jej w prezencie pierścionka. Marissa wyznaje Pedrowi, że zdobył jej sympatię i odtąd uważa go za swojego przyjaciela.

Materiały novela.pl / Fot. Telvisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.