Lucero całuje Diega w przypływie emocji. Przeczucia Pedra sprawdzają się. Mężczyzna dowiaduje się, że jego żona i pasierbica miały wypadek. Carlos informuje go, że stan Fernandy jest stabilny, w przeciwieństwie do stanu Amelii. Doktor Macías udziela mężczyźnie więcej szczegółów. Niebezpieczeństwo zagrożenia życia jego żony minęło, lecz pojawił się inny problem. Ponieważ Amelia nie miała zapiętych pasów w momencie wypadku, jej nogi zostały sparaliżowane i tylko cud może sprawić, że zacznie nimi ruszać.

Luis zamierza sprezentować Andrei diament, by namówić ją do powrotu do niego. Amelia gardzi Pedrem, gdy ten pochyla się nad nią. Mówi mu, że przeklina każdą chwilę spędzoną u jego boku, że nienawidzi wszystkiego, co dotyczy jego i Fernandy – nieświadoma że córka przysłuchuje się ich rozmowie -, a co więcej, żałuje że wydała córkę na świat i nie chce jej więcej widzieć, tak jak i jego. Fernanda mówi matce, że jej słowa ją zabijają, ale ona okazuje obojętność i wyrzuca ją z pokoju.

Ordoñez wyznaje Lupe, że jest zakochany w Amelii. Pedro myśli, że wypadek zabił w jego żonie duszę. Marissa znajduje fakturę za rubin, który Luis nabył dla Andrei. Luis usiłuje zniechęcić Leopolda do Andrei. Ordoñez stara się przemówić Amelii do rozsądku, jednak ona pozostaje zaślepiona przez rozgoryczenie. Fernanda czuje, że jej świat rozpada się na kawałki i nie wie, jak ma dalej żyć bez matki.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.