Amelia wstydzi się powiedzieć własnej córce na jakim stanowisku pracuje w banku z obawy przed wyśmianiem i wmawia jej, że jest osobistą asystentką dyrektora. Marissa wyjaśnia Carlosowi, że nigdy nie wyrzuciłaby go z domu, dlatego że spotyka się z Fernandą. Carlos uprzedza Isabelę, by nie dręczyła więcej Fernandy, gdyż nie ponosi winy za ich rozstanie. Andrea usprawiedliwia się Luisowi, że wcale nie powiedziała Isabeli o ich romansie. Marissa planuje doprowadzić do rozstania syna z Fernandą i proponuje mu, że poleciał zamiast niej do Hiszpanii.

Luis obiecuje Andrei, że nie rozstaną się na krok, podczas gdy Marissa będzie w Europie. Nie wie jednak, że jego żona zdołała namówić ich syna na wyjazd. Mariana przekupuje Solórzana, żeby nigdy nie doprowadził do odnalezienia Amelii ani Pedra. Fernando posądza Fernandę o kradzież i wyrzuca za drzwi. Marissa zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo Fernanda kocha jej syna i zastanawia się, czy postępuje właściwie, rozdzielając ich ze sobą. Pedro kryje córkę i tłumaczy Amelii, że Fernanda wyszła wcześniej z domu z powodu egzaminu. Jego kłamstwo szybko wychodzi na jaw.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.