„Cienie Calendy” – Odcinek 3

Tomás zamierza posłużyć się kamieniem znalezionym w lesie, aby zwabić do siebie wilkołaka. Aby udała mu się ta sztuka potrzebuje

Tomás zamierza posłużyć się kamieniem znalezionym w lesie, aby zwabić do siebie wilkołaka. Aby udała mu się ta sztuka potrzebuje poznać rytuał, który przywoła zwierzę na jego zawołanie. Ma na to dziesięć dni, albowiem wtedy na niebie rozbłyśnie Księżyc w pełni.

Od momentu znalezienia kamienia, Joela dręczą koszmary. Ale to nie wszystko. Nagle budzi się w miejscu, w którym znaleziono kamień i nie ma pojęcia, w jaki sposób się tam znalazł. Chłopak jest przekonany, że jedyną osobą, która potrafi wyjaśnić mu te dziwne wydarzenia jest jego ojciec.

Porucznik Pando jest przesłuchiwany. Wszystkie nowe poszlaki przemawiają przeciwko niemu. Nawet nagranie, które miało potwierdzić jego alibi, iż spędził całą noc w celi, uległo zniszczeniu i nie wiadomo, o której godzinie przyszedł. Z beznadziejnej sytuacji ratuje go zeznanie Caroli: w noc napadu na dom Sary Raúl był z nią. Spędzili całą noc razem, bo ona straciła dziecko. Nie powiedziała o tym nikomu, bo była w ciąży z innym mężczyzną. Nacho i Sonia są wstrząśnięci wyznaniem Caroli.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 17 października o godz. 19:10 w AXN White.

“Cienie Calendy” (Luna, el misterio de Calenda), serial, Hiszpania 2012-2013; Reżyseria: Laura Belloso, David Bermejo; Występują: Belén Rueda, Lucía Guerrero, Álvaro Cervantes, Fran Perea, Olivia Molina, Macarena García, Daniel Grao, Leonardo Sbaraglia.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.