„Bogaci też płaczą” – Odcinek 19: Kompromitacja

W 19. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Luis Alberto kompromituje się na oczach rodziny. Emisja 18 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana wypomina Luisowi Albertowi, że wystarczyła jedna kłótnia, aby pobiegł z powrotem do Sorai. Víctor informuje Leona, że don Alberto zażywa lekarstwa na serce. Torres mówi Santiagowi, że prośby pracowników zostały spełnione i otrzymali już nowe uniformy. Radzi mu, żeby nie mieszał im w głowach, bo pracują lepiej, gdy boją się stracić pracę.

Don Alberto wręcza Urielowi czek i prosi, aby nie udzielał więcej pożyczek Luisowi Albertowi. Luis Alberto dochodzi do wniosku, że Soraya jako jedyna zawsze w niego wierzyła i nigdy go nie opuściła. Don Alberto postanawia wybrać się razem z Marianą i Danielą na mecz. Mariana radzi Santiagowi, żeby nie dawał Britny złudnych nadziei, jeśli nie jest nią zainteresowany.

Elena sugeruje Luisowi Albertowi, że powinien przestać się zadręczać i ułożyć sobie życie z Sorayą. Luis Alberto zjawia się pijany na boisku, przemawia do Mariany i upada na ziemię.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placza
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.