„Siła serca” – Odcinek 119: Odwet Fernandy

W 119. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda nie daje za wygraną. Chce zabić Juana Marcosa i Ángelę. Emisja 18 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Miguel przeprasza Fabiolę, że ją pocałował. Juan Marcos i Samantha podejrzewają, że Fernanda ma wspólników, którzy pomogą jej w popełnieniu kolejnych zbrodni. Boją się o życie Ángeli. Ofelia usiłuje przekonać Fernandę, że powinna zapomnieć o Ángeli, opuścić kraj i rozpocząć nowe życie.

Gustavo proponuje Ángeli, żeby zamieszkała z nim, jeśli nie chce iść z Juanem Marcosem. Miguel sprowadza Fabiolę do domu całą i zdrową. Camilo prosi Norę, żeby nie spuszczała z oka Loreny. Willy źle się czuje, Samantha odwozi go do szpitala. Ángela zgadza się zamieszkać z Juanem Marcosem, ale chce zrealizować marzenie o otwarciu cukierni.

Rodzina Arroyo zbiera się, aby powitać Juana Marcosa i Ángelę. Miguel ma coraz większy mętlik w głowie z powodu Fabioli. Bernardo radzi Ofelii, żeby wydała Fernandę, jeśli chce ocalić jej życie. Ofelia wyjawia Juanowi Marcosowi, że zna miejsce pobytu Fernandy. Ángela zostaje porwana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Comment

  1. What is the context or background for this series of events?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.