„Bezduszna” – Odcinek 61: Wyścig po fotel burmistrza

W 61. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda nie chce się dzielić Rafaelem. Emisja 9 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael proponuje ojcu, że porozmawia z kolegą, który ma kontakty, by pomógł im w ponownym otwarciu firmy. Isidoro namawia Rigoberta do kradzieży bydła z rancza rodziny Corcuera. Fernanda uświadamia Rafaela, że czekają ją trudne chwile, gdy przyjdzie na świat jego dziecko z Isabelą. Mary ucieka z domu, zaszywa się u Piera. Rosalina naciska na Luisa, by powiedział Miriam o ciąży.

Octavio dowiaduje się o kradzieży bydła z pobliskiego rancza. Uprzedza Carmela i Rigoberta, by byli czujni. Tsubaki wypowiada umowę z firmą Octavia. Octavio pragnie się na nim odegrać. Rozkazuje Carmelowi upozorować wypadek, by pozbyć się byłego wspólnika. Piero mówi Mary, że nie może się z nią ożenić i odprowadza ją do domu. Martina informuje Octavia o anonimowym telefonie – ktoś planuje donieść na jego firmę, że zatruwa wodę w rzece.

Rafael poznaje Brendę Tsubaki, która zajmuje się ochroną środowiska. Mary ucieka od Piera. Edgar nie może wystartować w wyborach na burmistrza, bo miał w przeszłości konflikt z prawem. W tej sytuacji Octavio postanawia sam wystartować w wyborach, co wcale nie podoba się Martinie. Kobieta zgadza się poprzeć kandydaturę Davida, jeśli ten zapomni o Clarze. Fernanda, Miriam i Luis szukają Mary. Octavio podgląda Fernandę podczas kąpieli w basenie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.