„Bezduszna” – Odcinek 1: Tragedia tuż po ślubie

W 1. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Octavio zabija Santiaga na oczach Fernandy. Emisja 17 lipca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Fernanda i Santiaga są szczęśliwi i planują wkrótce się pobrać. Julia zamierza kupić mieszkanie w stolicy, aby częściej widywać się z Isabelą. Santiago przypadkiem widzi Fernandę w sukni ślubnej. Wierząca w przesądy dziewczyna obawia się, że wydarzy się coś złego. Isabela oznajmia Rigobertowi, że spotkali się po raz ostatni oraz uświadamia go, że nie odwzajemnia jego uczuć. Carmelo grozi Santiagowi, aby zmusić go sprzedaży ziemi.

Octavio naprasza się burmistrzowi. Germán i Julia odwożą Isabelę do stolicy, gdzie dziewczyna ma rozpocząć studia na uniwersytecie. Germán boi się rozstawiać ja samą w wielkim mieście. Nowotwór uprzykrza życie Calixtowi. Mężczyzna zgłasza się do szpitala. Santiago oprowadza Fernandę po swojej ziemi i wręcza jej w prezencie klacz. Wkrótce para młoda bierze ślub.

Octavio, Carmelo i ich ludzie przerywają sielankę młodej pary. Włamują się na hacjendę Santiaga, aby zmusić mężczyznę do sprzedaży ziemi. Gdy Santiago stawia opór, Octavio strzela do niego. Przerażona Fernanda wybiega z domu i widzi jak zamaskowany Octavio śmiertelnie rani jej męża.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.