„Bez tożsamości” - Odcinek 7: Przeprowadzka do Madrytu | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 7: Przeprowadzka do Madrytu

novela.pl 11 grudnia 2017 0

W 7. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Amparo ucieka się do oszustwa, aby zamieszkać z Maríą w Madrycie. Emisja 12 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 7: Przeprowadzka do Madrytu

Rok 2013, więzienie w Shaopan. María prostytuuje się, żeby zdobyć lekarstwa dla chorej Iriny. Kobieta przeczuwa zbliżającą się śmierć. Tuż przed wydaniem ostatniego tchnienia wręcza Maríi klucz do wolności.

Rok 2001, Madryt. Amparo przyjeżdża do stolicy i składa niezapowiedzianą wizytę Maríi. Oznajmia, że postanowiła rozpocząć studia i spełnić marzenie o otworzeniu własnego salonu fryzjerskiego. Francisco prosi Maríę o wybaczenie i pragnie naprawić ich stosunki, ale ona nie jest gotowa go wysłuchać. Fernanda chce się wypisać na własną rękę ze szpitala, żeby odzyskać obie córki. Jest jednak zbyt słaba i po wstaniu z łóżka upada na podłogę. Curro jest szantażowany przez wierzycieli. Trinidad dowiaduje się z liściku od Amparo, że dziewczyna wyjechała na kilka dni. Enrique nie popiera decyzji Maríi o pozwaniu Francisca. Aby przekonać ją, że jej ojciec nikogo nie zabił, pokazuje jej wyniki sekcji zwłok zmarłego stróża.

María zgadza się wysłuchać rodziców adopcyjnych i przebaczyć im. Później odwiedza Juana w jego gabinecie, aby oznajmić mu, że nie będzie występowała przeciwko Franciscowi i Luisie. Mężczyzna jest rozczarowany. Enrique poznaje prawdziwą tożsamość Roberta. Amparo sprzedaje Maríi historyjkę o tym, że została okradziona, żeby wzbudzić jej litość i zamieszkać razem z nią.

Rok 2013, Madryt. Maríę prześladują wspomnienia z lat spędzonych w więzieniu. Następnego dnia odwiedza nianię w ośrodku, aby podziękować jej za opiekę. Musi ukrywać się przed Franciskiem, który w tym samym momencie pojawia się z kilkuletnią córką.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X