„Bez tożsamości” - Odcinek 13: Fałszywa troska Enrique | novela.pl

„Bez tożsamości” – Odcinek 13: Fałszywa troska Enrique

novela.pl 19 grudnia 2017 0

W 13. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Enrique udaje zatroskanego losem Fernandy. Emisja 20 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 13: Fałszywa troska Enrique

Madryt, rok 2013. María rozmawia z hakerem, który odkrył, że interesuje się sprawą Fuentes. Podaje się za dziennikarkę i umawia się z nim w centrum miasta. W drodze na spotkanie zostaje rozpoznana przez byłą nauczycielkę muzyki, ale wypiera się swojej tożsamości.

Rok 2001. María znajduje obok łóżka kopertę z dokumentem adopcji podpisanym przez jej ojca. Natychmiast zawiadamia Juana. Luisa wybiera się z wizytą do Fernandy, aby zaoferować jej pieniądze. Enrique zakazuje synowi wstępu do domu oraz odcina mu dostęp do pieniędzy. María złości się na Juana za informacje, jakie sprzedał prasie. Ostrzega go, że nie weźmie udziału w jego zemście.

Fernanda dowiaduje się, że ma nowotwór i zostało jej niewiele czasu. Enrique udaje przejętego jej sytuacją i oferuje kobiecie swoją pomoc. Pablo dzieli się z Maríą wiadomościami z prasy na temat sukcesu jej ojca, który rozprawił się z przemytnikami narkotyków. Pokazuje jej również wspólne zdjęcia wuja Enrique i doktora Palomara. Po zakończonej rozmowie, podgląda ją przez ukrytą kamerę.

Bruno prosi Maríę, żeby przygarnęła go pod swój dach. Przyznaje się do kradzieży dokumentów z klasztoru i namawia ją, żeby wspólnie zemścili się na Enrique. Amparo szantażuje Amparo – żąda systematycznej wypłaty w zamian za milczenie. Fransisco dostaje podejrzaną paczkę. W porę powstrzymuje Luisę przed zaglądaniem do środka. Maríę przeszywa dreszcz na myśl, że mogła stracić adopcyjnych rodziców.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »


X