„Akacjowa 38” – Odcinek 58: Sauro skłania Manuelę do kradzieży

W 58. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana uwodzi Germana. Emisja 29 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Felipe wręcza Celii kwiaty. Chwilę później wścieka się na wieść, że jego żona chce oddać jego ubrania rodzinie Herminii. Pablo widzi Leonor w sukni ślubnej. Germán daje Celii nikłe nadzieję, że ponownie zajdzie w ciążę. Celia zapewnia Cayetanę, że Germán wycofał się z zamiaru podziału majątku.

Felipe się upija i wywołuje burdę na ulicy. Víctor odprowadza go do domu. Wszyscy domyślają się, że dręczą go wyrzuty sumienia. Pablo, w przypływie rozpaczy, drze welon Leonor. Leandro bierze winę na siebie, bo doskonale rozumie jego ból. Germán udaje posłusznego i kochającego męża przed Cayetaną. Kobieta wykorzystuje okazję, żeby go uwieść.

Sauro odnajduje Manuelę. Wystawia ją na próbę, aby sprawdzić, czy go nie oszukuje. Leandro wręcza Pablowi w prezencie nowe buty do jazdy konnej, które mają mu przynieść szczęście. Juliana i Lenadro postanawiają pomóc Leonor i Pablowi. Germán chwali się Manueli, że odzyskał zaufanie Cayetany. Ona także mówi mu, że udało jej się zwieść jego żonę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.