„Akacjowa 38” – Odcinek 46: Guadalupe próbuje dociec prawdy o Inocencii

W 46. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Guadalupe wraca do przytułku, w którym przebywała Inocencia. Emisja 13 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Cayetana w dalszym ciągu oszukuje męża z nadzieją, że zatrzyma go przy sobie. Aby jeszcze bardziej go rozjuszyć, pokazuje mu liścik od Espinosy. Claudio uprzedza Lorenę i Pabla, że zerwie umowę, jeśli nie będą zachowywać dyskrecji. Fabiana martwi się o Cayetanę. Manuela wyjawia jej w zaufaniu, że jej pani została zgwałcona. Felipe wyjaśnia Claudiowi, że jego przyszły teść stracił dojście do loży masońskiej, gdy pożegnał się ze stanowiskiem w ministerstwie. Zgadza się jednak mu pomóc i przedstawić członkom loży masońskiej.

Trini zauważa, że Fabiana nie jest sobą i czymś się przejmuje. Próbuje zmusić ją do mówienia. Guadalupe bierze kilka dni wolnego, żeby wrócić do przytułku i wypytać o Inocencię. Wyjawia swoje plany Pablowi. Przy okazji opowiada mu ze szczegółami, w jaki sposób odzyskała rzeczy skradzione przez Reginę.
\
Don Ramón wraca z podróży. Germán naciska na Felipe, żeby pomógł mu czym prędzej odnaleźć Epinosę i pociągnąć do odpowiedzialności. Wskazuje przyjacielowi hotel, w którym prawdopodobnie ukrywa się nieuczciwy lekarz. Claudio wysyła przyszłych teściów do teatru, a następnie prosi Casildę, by pod ich nieobecność przygotowała w domu romantyczną kolację dla Leonor i Pablo.

Cayetana wścieka się, że Manuela wyjawiła Fabianie jej sekret. Urządza jej awanturę w domu, aby Germán dowiedział się o tym i rozczarował zachowaniem służącej. Trini zauważa, jak Felipe obmacuje służącą. Cayetana prosi męża, żeby nie pozywał Epinosy, bo wywoła skandal. Méndez zawiadamia Germana, że wraca z Brihueski i ma dla niego wieści.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.