„Akacjowa 38” – Odcinek 369: Mauro i Teresa nocują w pensjonacie (streszczenie)

W 369. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana uwodzi Olivę. Mauro całuje Teresę. Emisja 6 maja 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Rosina i Leonor wracają do domu z podróży. Pablo w końcu może odetchnąć z ulgą. Żona i teściowa nie tylko zbliżyły się do siebie, ale także dokonały niesamowitego odkrycia. Felipe ma im pomóc zorganizować eksploatację żyły złota w nowej posiadłości. Gines krytykuje decyzję Ramona o wysokiej pożyczce markizowi. Tano wyjeżdża na wieś do kuzynki Celii.

Teresa widzi, jak Úrsula opuszcza kamienicę i pomimo sprzeciwu Maura postanawia ją śledzić. Casilda ma wątpliwości, czy powinna iść na spotkanie z klientem Fatimy. Teresa i Mauro gubią ślad Úrsuli. Na dodatek zaskakuje ich burza i muszą się ukryć. Wynajmują wspólny w pokój w pensjonacie, gdzie z trudem opanowują namiętność. Víctor zbiera się na odwagę i odwiedza Leandra w zakładzie krawieckim. Cayetana zaprasza sekretarza Olivę na kolację i z powodzeniem go uwodzi. Mauro całuje Teresę.

Víctor odbywa trudną rozmowę z Leandrem. Fabiana ostrzega Úrsulę, by nie próbowała oszukać Cayetany.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.