„Akacjowa 38” – Odcinek 35: Carlota zwierza się ojcu

W 35. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Germán dowiaduje się, że córka widziała jego pocałunek z Manuelą. Emisja 24 lutego 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Cayetana znajduje w gazecie artykuł o bezdomnych wykorzystywanych do eksperymentów. Dowiaduje się z niego, że na celowniku policji znalazło się kilku cieszących się uznaniem lekarzy. Jeśli zdobędą przeciwko nim dowody, mogą stracić prawa do wykonywania zawodu oraz zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Obawia się o skandal, jaki mógłby wywołać Epinosa, gdyby wyszło na jaw, że Germán mu pomagał.

Felipe nakazuje Herminii trzymać język za zębami i nakłania ją do udziału w kolejnych wieczorkach karcianych. Manuela powoli wraca do zdrowia, lecz wciąż nie opuszcza strychu. Gdy odwiedza ją Pablo, wyjawia mu dlaczego targnęła się na swoje życie. Jualiana i Leandro są rozczarowani, że w gazecie nie ukazała się kolejna część powieści. Rosina oburza się na wieść, że Leandro planuje ponownie zatrudnić Pabla.

Carlota jest zazdrosna, że ojciec nie poświęca jej tyle uwagi co Manueli. Przyznaje się, że widziała jak ją pocałował. Celia zaprasza Trini na podwieczorek. Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Leandro radzi Germanowi, aby spróbował dowiedzieć się na własną rękę, co takiego przydarzyło się Manueli, że nie może wieść spokojnego życia.

Rita ma wyrzuty sumienia po tym, co zrobiła Manueli. Herminia nie wie, czy powiedzieć Celii o nocnych eskapadach męża. Boi się, że przełożony zechce ją także wykorzystać. Prosi o radę Fabianę. Państwo Castaño oznajmiają Rosinie i Maximilianowi, że planują sprezentować przyszłej młodej parze mieszkanie.

Pablo nie potrafi opanować gniewu na widok Claudia. Chce go pobić, ale Leandro go powstrzymuje. Ojciec Claudia pragnie, aby Maximiliano wprowadził go do loży masońskiej. Germán błaga Manuelę, żeby powiedziała mu o swoich problemach. Gdy znów napotyka opór, otwiera butelkę z trucizną i proponuje, żeby wspólnie ją wypili.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.